سلام.
همونطور که میدونید آمریکایی ها و اسرائیلیا بی شرمی رو به نهایت رسوندن و با اهانت به پیامبر عزیز ما(ص) بیشعور بودن خودشون رو به نمایش گذاشتن.
واسه این که بگیم پیامبرمونو دوست داریم و به ارزش هایی که بهمون یاد داده پایبندیم خواستم یه ختم صلوات بزارم.
هر کس هر چند تا دوست داشت صلوات بفرسته.
حتی اگه 1 صلوات باشه
و لطفا تعدادشو واقعی بنویسید چون هر تعدادی که مینویسید به گردنتونه
این مستندی که می خوام بزارم صحبت های استاد رائفی پور هست
ایشون راجع به فراماسونری صحبت میکنن.من این ویدئوی کوتاه رو برای نشون دادن ذات کثیف صهیونیسم و اسرائیل براتون میزارم
امیدوارم همونقدر که اشتیاق به دانلود ویدئو های مربوط به والیبال دارین همونقدر هم اشتیاق برای دونستن حقیقت داشته باشین

اگه دانلود کردین و خواستین بقیشو ببینین بهم بگین.
احساس میکنم بعضی رفتارا تو جامعه داره ما جوونا رو از حقیقت دور میکنه
آقای رائفی پور کمک خوبیه به جوونا تا راه اصلی رو پیدا کنن
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ادامه مطلب هم بخونید

سازنده فیلم موهن برای ساخت آن از صد یهودی پول گرفته / ممانعت نیروی انتظامی از تجمع‌ / سخنرانی فعالان دانشجویی

 

 

 

هزاران دانشجو در اعتراض به ساخت فیلم موهن در مورد پیامبر اكرم(ص) ظهر امروز در مقابل سفارت سوئیس (حافظ منافع آمریكا) تجمع كردند.

تجمع امروز مقابل سفارت سوئیس در حالی برگزار شد كه نیروی انتظامی از حضور تجمع كنندگان ممانعت می كرد.  

 

 

علی اكبر رائفی‌پور امروز در تجمع اعتراض آمیز دانشجویان سراسر كشور نسبت به تولید و پخش فیلم اهانت آمیز به ساحت مقدس پیامبر‌اكرم(ص) در یكی به مسیرهای منتهی به سفارت سوئیس تجمع كردند، اظهار داشت: امروز دور هم در اینجا جمع شده‌ایم تا انزجار خود را نسبت به این اتفاق بسیار دردآور كه در مخیله‌مان نمی‌گنجد، اعلام كنیم.


وی افزود: روزی كه حضرت امام خمینی(ره) حكم اعدام سلمان رشدی را صادر كردند در صورت انجام آن حكم هرگز كسی جرات رقم زدن چنین اتفاقی را نداشت.


این كارشناس دشمن‌شناسی ادامه داد: برخی افراد پس از تبعید سلمان رشدی به ایتالیا با حضور در این كشور در جمع خبرنگاران گفتند زخم مرده را نباید باز كرد كه متاسفانه اثر این اظهارات را امروز مشاهده می‌كنیم.


وی با بیان اینكه در سال گذشته نیز در چنین روزی شاهد آتش زدن قرآن بودیم، گفت: آنها با آتش زدن قرآن در حقیقت خود را آتش می‌زنند اما متوجه نیستند كه آنها برای قبح شكنی با تقدسات اسلامی برنامه دارند.


این كارشناس خطاب به دانشجویان اظهار داشت: از شما نیز می‌خواهم انزجار خود رابه صورت هدفمند و قانونی نشان دهید.


رائفی پور ادامه داد: اتفاقی كه در جریان تجمع مقابل سفارت انگلیس افتاد نتیجه انزجار مردم بود اما گاهی یك عمل، وسیله اعمال فشار دشمن می شود.


وی با بیان اینكه نباید از مسیر ولایت، نه یك قدم عقب و نه یك قدم جلو رفت گفت: درخواست من این است كه اجازه ندهید یك سری اشخاص مجهول الهویه از این مسائل سوء استفاده كنند.


رائفی پور با بیان اینكه در واكنش نسبت به ساخت و پخش این فیلم توهین آمیز كشورهای اسلامی به اعتراض پرداختند گفت: كشته شدن سفیر آمریكا در لیبی و كشته شدن سه نفر آمریكایی در بنغازی و شورش و انقلاب در مصر نشان می دهد كه این موج خاموش شدنی نیست زیرا انقلاب اسلامی و مسلمانان از این اتفاقات ناراحتند.


این كارشناس افزود: شروع این اعتراضات از كشورهای انقلابی بود و نشان دهنده این است كه این انقلاب‌ها در مسیر خود قرار دارد.


وی با اشاره به سازنده این فیلم اهانت آمیز گفت: این فیلم توسط قبطی‌های مقیم آمریكا ساخته شد و سازنده آن نیز یك تبعه آمریكایی اسرائیلی است كه برای ساخت این فیلم از صد یهودی پول دریافت كرده است و در حال حاضر سخنگوی وزارت خارجه اسرائیل می گوید هر چند كه این سازنده تبعه اسرائیلی است اما این مسئله ارتباطی با دولت اسرائیل ندارد.


این كارشناس با اشاره به اتفاقات و جریانات پس از  انتخاب مرسی در مصر اظهار داشت: بعد از انتخاب مرسی از مصر شاهد به جریان فرقه‌ای مذهبی كه از قبل نیز حضور داشتند از جمله مسیحیت و مسلمانان هستیم.


وی افزود: مسیحیان مصر با داشتن 8 میلیون جمعیت نیمی از مسیحیان خاورمیانه را تشكیل می‌دهند به این معنا كه نیمی از این مسیحیان در مصر وجود دارد.


رائفی پور با تاكید بر اینكه جریان سلفی تز و قبطی‌ها آنتی تز آنها هستند تاكید كرد: تاكنون هر حمله‌ای كه به كلیساها در مصر صورت گرفته توسط سلفی‌ها بوده است و پیش بینی می‌كنیم بعد از این مسئله شاهد حمله سلفی‌ها به قبطی‌ها باشیم كه آن‌ها باید در این زمینه هوشیار باشند.


وی با بیان اینكه وقتی مرسی به اسرائیل سفیر معرفی كرد مردم مصر ناراحت شدند، گفت: اینگونه برخوردها نشان دهنده درستی وحدت اسلامی است.


این كارشناس ادامه داد: بعد از كشیده شدن كاریكاتور علیه رسول الله شیعه و سنی با یكدیگر متحد شدند كه بعد از فاصله كوتاهی حمله به حرم امام حسن(ع) شكل گرفت كه در حقیقت یك خودزنی بود و پس از این اتفاق همه یكصدا در مقابل صهیونیست اسرائیل قرار گرفتند اما هدف آنان اختلاف میان شیعه و سنی است.


رائفی پور با بیان اینكه تقدس زدایی از اسلام در دستور كار غرب است، گفت: احتمال حمله به امكان مقدسه شیعیان و اهل سنت وجود دارد تا آنها سوپاپ اطمینان را بكشند.


وی تاكید كرد: باید هوشیار بود و اجازه تفرقه اندازی به دشمنان را نداد.


این كارشناس دشمن شناسی با بیان اینكه شعار ما یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا است گفت: این شعار، شعار همه مسلمانان است كه می‌خواهیم كشورهای غربی هزاران اشتراك ما را مشاهده كنند در صورتی كه در بین یهودیان و فرقه‌های آنان اختلافات زیادی وجود دارد كه هیچ گاه به آنان اشاره نشده است.  

دانشجویان تجمع كننده در مقابل سفارت سوئیس (حافظ منافع آمریكا) در ایران كه در اعتراض به انتشار فیلمی هتاكانه به ساحت پیامبراعظم در مقابل این سفارت حاضر شدند در ادامه نماز ظهر و عصر را در خیابان منتهی به سفارت سوئیس اقامه كردند.


بنابراین گزارش دانشجویان پس از اقامه نماز و تاكید بر زنده بودن ابدی ارزش‌های انسانی و یاد پیامبر گرامی اسلام تجمع خود را با شعارهای ضد صهیونیستی و ضد آمریكایی ادامه می‌دهند.   دانشجویان بسیجی كه در اعتراض به بخش فیلم اعتراض آمیز به ساحت پیامبراكرم(ص) در مسیر یكی از خیابان‌های منتهی به سفارت سوئیس تجمع كردند در ادامه با آتش زدن پرچم آمریكا در مقابل سفارت كشور حافظ منافع آمریكا (سوئیس) اعتراض خود را اعلام كردند.


گفتنی است، هم اكنون نیز دانشجویان نیز با سردادن شعارهای «كارگردان صهیونیست اعدام باید گردد»، «برخیز ای مسلمان، بشكست سپاه شیطان»، این سخن جاوید روح خداست، ام الفساد قرن ما آمریكاست انزجار خود را از سیاست‌های آمریكا و مدافعان آن اعلام می‌كنند.   

 

عزای امروز مسلمانان بر صبر و صبوری حاكمان بزدل است/ غرب در پی محك زدن ماست/ هدف؛ انحراف افكار عمومی


در ادامه تجمع دانشجویان انقلابی در تجمع اعتراض آمیز خود به پخش فیلم اهانت آمیز به ساحت پیامبراكرم(ص) ضمن تجمع در مسیرهای منتهی به ساختمان سفارت حافظ منافع آمریكا (سوئیس) طی سخنانی انزجار خود را از سیاست‌های آمریكا اعلام كردند.


محمد رضایتی، دبیر اتحادیه انجمن‌های مستقل دانشجویی با اشاره به این اقدام اظهار داشت: هنوز از التیام داغ جانسوز هتك حرمت قرآن توسط كشیش آمریكایی زمان زیادی سپری نشده بود كه جنایتكاران درباره رسول مهربانمان تحت حمایت آمریكا و سكوت تشویق كننده سران كاخ سفید هتك حرمتی صورت گرفت كه سران آمریكایی نیز در این اقدام سهیم‌اند.


وی با اشاره به بی‌كفایتی سازمان ملل افزود: ننگ بر این سازمان ملل كه تنها حقوق اقلیتی را در نظر می‌گیرد.


دبیراتحادیه انجمن‌های مستقل دانشجویی ادامه داد: اما امروز روز عزای مسلمانان است، عزای كه مسلمانان بر صبر و صبوری حاكمان بزدل به خصوص خادم الحرمین، سران كشورهای عربستان كه داعیه حكومت اسلامی را دارند و واكنشی نسبت به این قضیه نشان ندادند است.


وی تاكید كرد: این ذلتی است كه به دست كشورهای مدعی حقوق بشر بر مسلمانان تحمیل شده است. رضایتی با بیان اینكه امروز زمان نشستن نیست، خاطرنشان كرد: امروز زمان سكون و سكوت نیست زیرا اگر سگ‌های حار را با سنگ نپرانیم حارتر می‌شوند و مسلمانان نباید در مقابل این جنایتكاران آرام بنشینند.


مصطفی حضوری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) نیز طی سخنانی اظهار داشت: هدف از این سناریوی آمریكایی انحراف افكار عمومی از مشروع نبودن سازمانی است كه ما آن سازمان را باطل می‌دانیم.  

علی حسن‌زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امیركبیر نیز با بیان اینكه استكبار جهانی از ناچاری دست به چنین اقداماتی می‌زنند، گفت: وقتی استكبار جهانی تمام نقشه‌های خود را نقش بر آب می‌بیند چاره‌ای جز لگدمال كردن مقدسات اسلامی كه آرزوی آن را به گور خواهد برد، ندارد.


وی افزود: غرب باید بداند كه با این گونه اقدامات تنها وحدت مسلمانان را بیشتر می‌كند و با زدن تبر به ریشه خود نابودی خود را نزدیك‌تر می كند.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امیركبیر با بیان اینكه غرب با اعمال این نوع وقاحت‌ها در پی محك زدن ماست، اظهار داشت: اگر ما امروز از ساحت مقدس پیامبر اكرم(ص) حمایت نكنیم چه اتفاقی خواهد افتاد مبادا مسلمین در سراسر جهان در خواب غفلت باشند و استكبار جهانی این مسیر منحوس خود را ادامه دهد.


حسن زاده خاطرنشان كرد: امیدواریم با كمك خداوند این نوع اقدامات به گونه‌ای ادامه نداشته باشد كه مجبور شویم برای دفاع از مقدسات خود در بیت المقدس حضور یابیم تا هر چه زودتر موفق به بیرون انداختن این غده سرطانی از خاورمیانه شویم.  

بنا بر این گزارش، دانشجویان در انتهای این تجمع با قرائت بیانیه‌ای پایانی انزجار خود را از این اقدام ضد اسلامی و صهیونیستی نشان دادند.

 

 

 

 

 

 

منبع : خیرگزاری دانشجو

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

www.MASAFPORTAL.com
طبقه بندی: دانلود ویدئو، 
برچسب ها: توهین به مقدسات اسلام،  

تاریخ : جمعه 1391/06/24 | 09:08 بعد از ظهر | نویسنده : مرضیه | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات